Microsoft En İyi Forza Oyuncusuna Araba Verecek

Forza oynayarak Ford Focus RS kazanmak ister misiniz? İşte ayrıntılar:

Microsoft En İyi Forza Oyuncusuna Araba Verecek

Microsoft, en iyi Forza oyuncusuna 2017 Ford Focus RS hediye etmeye hazırlanıyor. Şirketin daha önce duyurduğu Forza Racing Championship'te birinci olan oyuncu, arabanın sahibi olacak.

Microsoft'un haziran ayında duyurduğu Forza Racing Championship, Dünya çapında en iyi Forza oyuncularını bir araya getirmeyi amaçlıyor. ESL ile birlikte, Forza tarihinin en büyük turnuvasını düzenleyecek olan Microsoft, organizasyonunun startını 8 Ağustos itibariyle verecek. Şampiyonaya katılmak için ise Forza Motorsports oynuyor olmanız yetecek. Yani katılım için ekstra bir şart ya da başarı aranmayacak.

Oyuna yeni başlamış ya da yarış oyunu veteranı olmanız fark etmeksizin girebildiğiniz bu turnuvanın sonunda ise oldukça güzel hediyeler sizleri bekliyor olacak. Buna rağmen organizasyonda iki farklı kulvar olacak. Elit Series ve Open Series olarak ikiye ayrılan ForzaRC'de Elite Series oyuncuları daha önce turnuvalara katılmış ve derece almış oyunculardan oluşacak. Open Series ise söylenildiği gibi herkese açık olacak. İki farklı kulvar da kendine göre farklı ödüllere sahip olacak.

Katılmak için ise ESL üzerinden bir hesap oluşturmanız ve turnuvaya kayıt olmanız gerekiyor. Ardından eşleşmeler yapılacak ve zamanı geldiğinde rakiplerinizle büyük mücadeleye çıkacaksınız. İlk sezonun ardından Open Series'de başarı elde edenler ise bir sonraki sezonda Elite Series'de yarışıp, daha büyük hediyeler kazanma şansı yakalayacaklar. 

Forza Motorsport e-Spor Alemine Resmi Olarak Giriyor

Forza 6'nın Sistem Gereksinimleri ve Açık Beta Tarihi Açıklandı

Fallout 4'ün Klasik Arabası Forza'ya Geliyor

YORUMLAR