Microsoft Hotmail, Outlook ve SkyDrive Servislerinde Sorunlar Var

Microsoft Hotmail, Outlook ve SkyDrive Servislerinde Sorunlar Var

Microsoft bir süre önce sahip olduğu Hotmail kullanıcılarını yeni web arayüzüne sahip olan Outlook e-posta servisine geçirmeye karar vermişti. Özellikle Windows 8'in metro arayüzü ile benzer bir tasarıma sahip olan Outlook'un pek çok kullanıcı için çekici olduğu bir gerçek.

Ancak kullanıcı bilgi ve hesaplarının aktarılmasında gerçekleşen sıkıntılar nedeniyle Twitter üzerinden binlerce kullanıcı isyan etmiş durumda ve 3 saati bulan e-postalara ulaşamama gibi günümüzde oldukça ekstrem sayılabilecek problemler mevcut. Microsoft'un kullanıcıları zorunlu olarak Outlook'a taşıma sebepleri arasında kendiliğinden geçen kullanıcı adedinin oldukça az olması da yer alıyor.

Ayrıca Outlook'ta meydana gelen e-posta problemlerinin yanında SkyDrive servisinde de dosyaların düzenlenememesi gibi sorunlar ortaya çıkıyor. Özellikle Microsoft Office'i online olarak kullananlar için büyük bir sorun teşkil eden bu durum en azından tüm kullanıcıları etkilememiş durumda.

Zira Microsoft gerçekleştirdiği resmi açıklamada, Outlook, Hotmail ve SkyDrive servislerinde yaşanan bu sorunların sadece kullanıcıların ufak bir kısmını etkilediğini, geçiş işlemlerinin en kısa sürede tamamlanarak sorunsuz bir e-posta ve bulut depolama deneyiminin sunulacağını açıkladı.

Google Glass numaralı gözlükler ile uyumlu olacak

YORUMLAR