Microsoft Kasım Güncellemesinin Başına Gelmeyen Kalmadı

Microsoft Kasım Güncellemesinin Başına Gelmeyen Kalmadı

Kasım ayında geniş bir güncelleme yayınlayan Windows 10, çevrimiçi bazı sorunlar yaşayınca güncellemelerini yarıda kesmişti.

Windows 10 kullanıcıları Kasım ayı güncellemesi ile ilgili bazı sıkıntılar yaşadılar. Ancak çoğu kullanıcı bir sıkıntı yaşıyor olduğunu fark etmedi bile. Microsoft'un çevrimiçi güncelleme dağıtım aracında yaşanan bir sıkıntı bazı kullanıcılara bu güncellemenin ulaşmasını engelliyor, çeşitli sıkıntılar çıkarıyordu. Microsoft çevrimiçi bu servisi bir süre için kapatmayı göze alarak bu sıkıntının kaynağına inmeye çalıştı. Microsoft'tan yapılan açıklamaya göre küresel olarak çok az kullanıcı bu küçük gecikmeden etkilendiler.

Aradan geçen 10 gün içerisinde bu sorunu çözen Microsoft kullanıcıları için Kasım ayı güncellemesini tekrar yayına aldı. Bu arada hala Windows 10 güncellemesi gelmedi diyenler fazla endişelenmesin bugün yarın mutlaka güncellemeniz gelecektir. Microsoft bugünden itibaren güncellemeyi alamamış kullanıcılar için Fast Ring seçeneği üzerinden işlemi başlatıyor.

Windows 10 Threshold 2 (Kasım Güncellemesi) Yükleme Sorunu Çözümü

Windows 10 Threshold 2 (10586) Güncellemesinden Sonra Skype ile Yaşanan Problemlerin Çözümü

YORUMLAR