Microsoft Lumia 1330 Hakkında Yeni Sızıntılar Paylaşıldı

Microsoft'un yeni üreteceği, 14 MP kamerasıyla ve tasarımıyla ilgi çekecek telefonu Lumia 1330 hakkında yeni bilgiler sızdırıldı.

Microsoft Lumia 1330 Hakkında Yeni Sızıntılar Paylaşıldı

Microsoft geçtiğimiz aylardan itibaren kendi ismini taşıyan Lumia'ları üretmeye başlamıştı. Nokia isminin kullanılmadığı, telefonların devamı ve Microsoft ismini taşıyan cihazların en yenisi Lumia 1330 hakkında bazı sızıntılar paylaşıldı.

Microsoft Lumia, 5.7 inç boyutunda 720 piksel HD bir ekrana sahip olacak. Snapdragon 400 serisinden dört çekirdekli bir işlemciyle hızlı bir performans sunacak olan bu cihaz, Adreno 305 grafik setini kullanacak. Lumia 1330'da 1 GB RAM ve 32 GB ROM bulunacağı da sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor. Microsoft'un Lumia telefonlarını üretirken en çok önem verdiği özellik ise kamera. Şirket bu telefonunda da pureview teknolojisine sahip 14 MP arka ve 5 MP ön kamera bulunduracak. İşletim sistemi ise Microsoft'un kendi geliştirmiş olduğu Windows Phone'un son sürümü olacak. Özçekim fotoğrafları için özel olarak tasarlanmış ön kamerasıyla Microsoft Lumia 1330'un 2015 yılının Şubat ayında tanıtılması bekleniyor. 

Lumia 1330'u göstermek için bir tane de fotoğraf sızdırıldı fakat bu fotoğrafta hangi telefonun Microsoft Lumia 1330 olduğu söylenmedi. Aşağıya da koyduğumuz resimde birçok Lumia telefon bulunuyor ve bu telefonların ne için orada olduğu bilinmiyor. Telefonların arasında eski seri olan Nokia Lumia'lar ve bazı telefon kılıfları da var. Fakat Microsoft Lumia 1330'un mavi renkli telefonlar birisi olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Sizce hangi telefon Lumia 1330'a ait?

BMW 57.000 Çalışanı İçin Lumia Alacak

YORUMLAR