Microsoft Lumia 550 Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Microsoft Lumia 550 Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Microsoft'un bugün New York'ta düzenlediği etkinlikte, Windows 10 ile birlikte gelecek amiral gemileri dikkat çekse de, uygun fiyatlı akıllı telefon meraklılarını ilgilendiren bir duyuru da yapıldı. Bu alanda pazarda kalmayı tercih eden Microsoft yeni Lumia 550 akıllı telefonu tanıttı.

Microsoft Lumia 550 Teknik Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde ünlü teknoloji editörü Evan Blass tarafından kamuoyuna sızdırılan bir fotoğraf sayesinde Lumia 550'nin varlığından haberdar olmuştuk. Oldukça mütavazi bir görünüme sahip olan Lumia 550'nin teknik özellikleri de bir o kadar az. Yine de bir akıllı telefonda ortalama bir kullanıcının ihtiyacını karşılayacak nitelikte. Nedir bu özellikler?

1.2 Ghz Snapdragon 210 quad-core işlemci, 5 inç ekran, 5-megapiksel kamera, 8 GB dahili depolama ve artırılabilir hafıza. Şimdilik bildiğimiz ayrıntılar bunlar.

Microsoft Lumia 550 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Lumia 950 ve 950 XL'ın gölgesinde kalan Lumia 550, 139 Dolar fiyat etiketiyle bizlerle buluşacak. Ülkemizde ise tahmini olarak vergilendirmeler de dahil edildiğinde bu fiyatın 700 TL veya biraz daha altına çıkacağını düşünebiliriz. Ayrıca bu telefon Aralık ayında kullanıcılarla buluşacak.

Microsoft Lumia 950 Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Microsoft Lumia 950 XL Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

YORUMLAR