Microsoft Lumia 850'ye Ait Olduğu Söylenen Bazı Fotoğraf Sızdırıldı

Microsoft Lumia 850'ye Ait Olduğu Söylenen Bazı Fotoğraf Sızdırıldı

Microsoft tarafından geliştirilen ve dağıtımı yapılan Windows'un mobil işletim olarak işletim sistemi olarak yer alacağı Lumia 850'ye ait olduğu söylenen bazı fotoğraflar sızdırıldı.
Aylar önce ortaya çıkan ve çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmayan Microsoft Lumia 850, tasarım aşamasında olduğundan dolayı render görüntüleri sızdırıldı. Yani cihazın üretilmeden önceki en son halini artık gördük. Aşağıda yer alan resimde Microsoft tarafından üretilecek güçlü özelliklere sahip Lumia 850 yer alıyor.

Honjo ismiyle sızdırılan Lumia 850, satışa çıktıktan sonra tasarımıyla dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Beyaz ve siyah renk seçeneklerinde üretilmesi beklenen bu telefonun özellikleri de en az tasarımı kadar ilgi çekici. 5.7 inç ekran boyutuna sahip olacak olan Lumia 850, bu ekranda 1080x1920 piksel çözünürlüğünde görüntü kalitesi sunacak. Snapdragon 617 işlemcisinin barındırdığı sekiz çekirdek sayesinde hızı yukarlarda tutmak isteyen Microsoft, 6.92mm kalınlığında metal bir kasa içerisine bu teknolojileri yerleştirecek.

Microsoft Lumia 850'nin hangi teknolojileri kullanıcılara sunacağı bilinmiyor. Fakat sızdırılan resimlerin ön tarafında yer alan farklı sensörler bizi büyük bir sürprizin beklediğine inandırıyor. Onun yanı sıra kameralar ve flaş diğer Lumia'larda olduğu gibi yerleştirilmiş.

En Ucuz Windows 10 Akıllı Telefon Microsoft Lumia 550 Satışta

Microsoft'un Sanal Asistanı Cortana Resmi Olarak iOS ve Android'de

YORUMLAR