Microsoft Ocak Ayında Windows 10 İçin Etkinlik Düzenleyecek

Microsoft Ocak Ayında Windows 10 İçin Etkinlik Düzenleyecek

Microsoft, yeni çıkaracağı işletim sistemi sürümü Windows 10 için 2015 yılı Ocak ayında bir etkinlik düzenlemeyi planlıyor. The Verge'ün haberine göre Microsoft, Windows 10'da yapılan değişiklikleri ve yenilikleri tanıtmak amacıyla Ocak ayında bir etkinlik düzenleyecek.

Ocak ayında düzenlenecek olan CES'e rağmen ayın sonlarına doğru sadece Windows 10'a özel bir etkinlik düzenlemeyi planlayan Microsoft, bu sayede yeni işletim sistemi hakkındaki güncellemeleri ilgili kişiler ile paylaşacak. Bildiğiniz üzere Microsoft, Windows 10 hakkındaki bazı bilgileri geçtiğimiz aylarda açıkladı fakat bir çok şeyin sonunda da soru işareti bıraktı. Yeni düzenlenecek olan etkinlikte işletim sistemi ile ilgili çok daha fazla net bilginin açıklanacağı düşünülüyor.

İnternet üzerinde dolanan haberlere göre Microsoft bu etkinliği 2014 yılı sona ermeden duyuracak ve gerekli detayları açıklayacak. Teknik önizleme sürümü indirilerek denenebilen Windows 10 hakkındaki gelişmeleri merak ediyorsanız, Microsoft'un yeni etkinliğinden hemen sonra sitemizden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Windows 7'nin yakalamış olduğu başarıdan sonra Windows 8'e bir türlü ısınamayan bilgisayar kullanıcılarının Windows 10'u nasıl karşılayacağı da merak edilenler arasında. Windows 10'ın nasıl olacağını hep birlikte göreceğiz. Wİndows 10 teknik önizlemesini indirerek deneme fırsatı yakalamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

CCleaner 5 Yayınlandı, Hemen İndirin!

YORUMLAR