Microsoft Office 2016 Önizleme Sürümü Yayınlandı

Microsoft Office 2016 Önizleme Sürümü Yayınlandı

Microsoft, Atlanta'da düzenlenen Convergence 2015 etkinliğinde bir sürpriz yaparak Office 2016 önizleme sürümünü tanıtarak yayınladı. Henüz sadece masaüstü bilgisayar versiyonu çıkarılan yeni Office paketinin bu teknik önizlemesi sadece geliştiriciler ve IT departmanlarında çalışanlara yönelik sunuldu.

Henüz herkes için sunulmayan önizleme sürümünün kısa süre sonra herkes tarafından denenebileceği öngörülüyor. Şu an için Microsoft Office 2016 önizleme sürümü indirmek için ihtiyacınız olan şey Business Microsoft hesabı. Eğer bu hesaba sahip değilseniz, Micrsofot Office 2016'yı indirerek deneme şansınız bulunmuyor.

İlk olarak geliştiriciler ve IT'cileri hedef alan Microsoft, bu sayede test sürecini yavaş yavaş genişletecek. Daha az hata ve daha kusursuz hali ile tüm kullanıcılara sunulması beklenen Office 2016'nın kısa süre içerisinde tüm kullanıcılara indirmeye açılacağı tahmin ediliyor.

Aynı etkinlikte Microsoft Office 2016 ile birlikte Skype For Business için de bir teknik önizleme sürümü yayınlayan Microsoft, yeni Skype ile profesyonel iş dünyasına yönelik bir program oluşturmak ve Skype'ı global anlamda hem kişisel hem de profesyonel anlamda kullanılan bir iletişim programı haline getirmek istiyor. Skype For Business için detaylı bilgileri daha önceden yazmış olduğumuz "Profesyonellere Yönelik Skype Yayınlandı!" haberimize tıklayarak öğrenmeniz mümkün.

Haberin başında da söylediğim gibi Microsoft Office 2016'yı denemek isteyen tüm normal kullanıcılar bir süre daha beklemek zorunda. Fakat Microsoft Business hesabınzı varda buraya tıklayarak gerekli kayıt işlemlerini tamamlayıp Office 2016'nın önizleme sürümünü indirebilirsiniz.

Windows 10 Teknik Önizleme 10041 Sürümü Yayınlandı

YORUMLAR