Microsoft Office 2016 Windows 10 ile Beraber Geliyor

Microsoft Office 2016 Windows 10 ile Beraber Geliyor

Microsoft Office 2016'nın önizleme sürümü bütün Windows 10 kullanıcıları için kullanıma sunuldu. 29 Temmuz’da ise güncellemeyle beraber Microsoft Office 2016 bir seçenek olarak da gelecek.

Microsoft Office'in yeni sürümü geliyor. Microsoft'un resmi blog’undan yapılan açıklamaya göre, Office 2016 Preview sürümünde yapılacak tüm güncellemeleri hem Windows 10 teknik önizleme sürüm kullananlar hem de 29 Temmuz'da Windows 10'a yükselenler görüntüleyebilecek.

Microsoft’un halkla ilişkiler sözcüsü Gabe Aul tarafından yazılan blog’a göre, Office 2016 yapılan en önemli değişiklik dosya paylaşımı alanında. Dosya paylaşımı,  dosyalar üzerinde inceleme, yorumlama ve düzenleme yapma adımları artık son derece kolaylaştırılmış. "OneDrive for Business" aboneleri bu özelliği ilk deneyecek kullanıcılar olacaklar.

Windows 10 ile beraber gelmesi planlanan Microsoft Office 2016 önizleme sürümü işletim sistemine entegre edilmeyecek, ancak kullanıcıya güncelleme esnasında bu sürümü isteyip istemediği sorularak güncellemeye dahil edilecek. Windows 10’a dahil edilmesi beklenen Microsoft Office 2016 Power Point, Excel ve Word gibi sık kulanılan ofis birimlerinde yenilikler taşıyor. Microsoft yılın ilerleyen zamanlarında bu programları tek paket halinde de satışa sunmayı planlıyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında önizleme sürümü yayınlanan Microsoft Office 2016’yı Tamindir sayfalarımızdan indirerek deneyebilirsiniz.

Microsoft Office 2016 Nasıl Kurulur?

Microsoft Office 2016 Önizleme Sürümü Yayınlandı

YORUMLAR