Microsoft Office Android Tabletler İçin Yayınlandı, Hemen İndirin!

Microsoft Office Android Tabletler İçin Yayınlandı, Hemen İndirin!

Microsoft, Android tablet kullanıcıları için özel olarak geliştirdiği Office uygulamasını tüm kullanıcıların indirmesine açtı. Word, Excel ve PowerPoint’den oluşan Microsoft Office uygulamasının final sürümünün detayları haberimizde.

Microsoft Office uygulamasının iPhone ve iPad sürümü büyük beğeni toplamış, dünya genelinde 80 milyon indirmeye ulaşmıştı. Bu başarısını Android platformuna taşımak isteyen Microsoft, tablet kullanıcılarına özel arayüz ve kullanım sunan Office uygulamasını Ocak 2015’in ilk haftasında önizleme sürümü olarak herkesin deneyimleyebileceği şekilde indirmeye sunmuştu. Bugün de Microsoft Office uygulamasının final sürümü Google Play’de yerini aldı.

Tablet için Microsoft Word  , Excel ve PowerPoint adıyla güncellenmiş olarak karşımıza çıkan Office uygulaması ücretsiz olarak denenebiliyor. Ancak Office’in öne çıkan özelliklerini kullanabilmeniz veya ticari kullanım için Office 365 aboneliğinizin olması gerekiyor. Öte yandan 7 inç veya daha büyük ekranlı (10.1 inç ve sonrası için Office 365 aboneliği gerekiyor.) ve ARM tabanlı işlemciye ve en az 1GB RAM’e sahip Android tablete sahip olmanız gerekiyor. Diğer bir ilginç özellik ise yenilenen Office uygulamasının hala Android Lollipop yazılımına destek vermemesi. Diğer bir deyişle Android Lollipop tablete sahipseniz Office uygulamasını deneyemiyorsunuz.

Masaüstü Microsoft Office deneyimini Android tabletlere taşıyan Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz:

Microsoft Outlook Android ve iOS Uygulamaları Yayınlandı

YORUMLAR