Microsoft Office Evrensel Uygulamaları Geliyor

Microsoft Office Evrensel Uygulamaları Geliyor

Cep telefonları için yeniden kurgulanan Microsoft Office uygulamaları artık tüm cep telefonları için ‘evrensel’ başlığı altında toplanıyor. Bu sürümün Office 2016 ile bütünleşmesi de çok daha kolay olacak.

Office 2016 projesinin bir başka adımı olan Evrensel Office uygulamaları tüm akıllı telefon platformlarına uyum gösterecek. Ancak uygulama dokunmatik kullanımı ön planda tutarak kullanıcı tecrübesini kolaylaştırıyor. Windows 10 telefonlarla başlayacak olan uygulama, daha sonra tüm işletim sistemleri için kullanılabilir olabilecek.

Windows 10’un çoklu platformda kullanılabilir olma özelliği, Universal Office uygulamaların çıkış noktası oluyor. Cihazdan cihaza geçerken uygulama boyutlarında ve doküman takiplerinde bir sıkıntı yaşanmaması için dokunmatik özellikleri tamamen değiştirilen Evrensel Office uygulamaları, Mayıs ayının başında Windows Mobile Phone’lar ve tüm Windows 10 işletim sistemi için hazır olacak. 

İşlem yaparken hangi tür telefon, tablet ya da başka bir akıllı cihaz kullanıyorsanız, dokümanlar o cihaza göre otomatik olarak optimize olacak ve iş takibi sıkıntısız devam edebilecek. 

Office 365 Hangi Tatlı Olurdu?

Yeni Microsoft Office 2016 Sızdırıldı

YORUMLAR