Microsoft Office Mobile, Dropbox ile Entegre Oldu

Microsoft Office Mobile, Dropbox ile Entegre Oldu

Office'in mobil uygulamasına yeni güncellemeyle birlikte Dropbox entegrasyonu geldi. Artık Office uygulamasının içerisinde oluşturduğunuz dökümanları Dropbox'la açabilir, düzenleyebilir ve hesabınıza kaydedebilirsiniz. Aynı şekilde Dropbox servisinde bulunan bir Office dökümanını da Office uygulamasında görüntüleyebiliyor ve düzenleyebiliyoruz.

Microsoft'un geçtiğimiz zamanlarda ani bir şekilde mobil Office uygulamasını iOS ve Android için ücretsiz hale getirmesiyle birlikte iş alanında uygulamaya ilgi arttı ve insanlar uzun zamandır Microsoft ile işbirliğine giren Dropbox desteğini de Office Mobile için bekliyorlardı. Dropbox entegrasyonu gerçekleştiğinden beri kullanıcılar artık Office uygulamasının içerisinde kendi Dropbox hesaplarına erişim sağlayabiliyor ve dosya alışverişinde bulunabiliyorlar.

Office uygulamasını açtığınızda artık uygulama sizden Dropbox'a erişim istiyor ve izin vermeniz dahilinde dökümanların kayıt yerinde Dropbox'ı da görüyorsunuz. Microsoft'un son dönemlerde bulut hizmetlerine yoğunlaşmasıyla birlikte yakın zamanda tüm kayıtlı dosya ve dökümanları bulut hesaplarınızdan çağırabileceksiniz.

Bu entegrasyonun sadece Office'in mobil uygulaması için olduğunu belirtelim. Office'in masaüstü sürümü için henüz bir Dropbox desteği bulunmuyor.

Dropbox ve Microsoft Office Mobile'i iOS ve Android cihazlarınıza ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Yeni Nesil Gorilla Glass, Telefonlarınızı Talihsiz Kazalardan Koruyacak

YORUMLAR