Microsoft Office, Skype ve One Drive Artık Lenovo Akıllı Telefonlarla Gelecek

Microsoft Office, Skype ve One Drive Artık Lenovo Akıllı Telefonlarla Gelecek

Bir süredir Microsoft, Android telefonlara stok uygulamalar yüklemek istiyordu. Bununla ilgili olarak Office uygulamaları hep gündemdeydi. Çok yakında Microsoft’un bu girişimleri Lenovo ve Motorola telefonlarda hayata geçecek.

Lenovo ve  Motorola telefonlar artık Microsoft Office, Skype ve One Drive uygulamaları yüklü olarak gelecekler. Microsoft geçtiğimiz yıllarda Samsung, ASUS, LG, Sony, Xiaomi ve HTC ile de benzer anlaşmalar yapmış. Android telefonlarda stok uygulamalar yayınlamıştı.

Lenovo ve Motorola’nın hangi modellerinde Microsoft uygulamalarının yayınlanacağı kesinleşmiş değil. Fakat özellikle Lenovo’nun üst sınıf cihazlarında Office, Skype ve OneDrive uygulamalarının bulunacağı konuşuluyor. Aynı durum Motorola için de geçerli olacak.  Microsoft Office, Skype ve One Drive aslında tüm akıllı cihazlar için oldukça gerekli uygulamalar. Özellikle hem profesyonel hem de kişisel alanlarda kullanılabilecek bu uygulamaların Lenovo ve Motorola cihazlara ne kadar artı değer katacağını kestirmek çok da kolay değil.

YORUMLAR