Microsoft OneDrive Limitini Yükseltiyor

Microsoft OneDrive Limitini Yükseltiyor

Microsoft'un, dosya depolama ve senkronizasyon servisi OneDrive'ın dosya limitini sessiz sedasız yüksettiği ortaya çıktı. Üst limit şimdilik bilinmiyor.

Reddit kullanıcılarından megaman821'in dün senkrinze dosyalarının 2GB'ı aştığını söylediği yorumun ardından çıkan söylenti, diğer kullanıcıların da yaptığı yorumlarla doğrulanmış oldu. Microsoft'un destek forumlarından ve bloglarından herhangi bir açıklama bulamadıklarını, ancak sevindiklerini belirten kullanıcılarının ardından teknoloji portallarındaki hatrı sayılır editörler Microsoft yetkililerinden haberle ilgili bilgi almayı başarmış. Sözcülerden biri, tüm OneDrive hesaplarının limitlerini yükseltmek için zaten çalıştıklarını, şimdilik bazı kullanıcılar için uygulamayı hayata geçirdiklerini söylemiş. Yakında tüm kullanıcılar için limitin kaldırılacağının da müjdesini vermiş.

2GB limiti gerçekten de çok yetersizdi, dolayısıyla bu kararın geç fakat yerinde olduğunu düşünüyoruz. Üst limit olacak mı, olursa ne kadar olacak gibi sorularımız henüz yanıtsız. Ancak Dropbox'ın cömert teklifleri karşısında Microsoft'un elini korkak alıştırmamasını temenni ediyoruz.

Opera 24 İnternet Tarayıcısı Yayınlandı

Apple iCloud Sızıntısını Araştırdığını Söyledi

YORUMLAR