Microsoft, Outlook Üzerinde Skype'ı Yeniden Geliştirdi

Microsoft, Outlook Üzerinde Skype'ı Yeniden Geliştirdi

Geçtiğimiz ay başlayan Microsoft’un Outlook güncellemeleri, servisin daha iyi hizmet vermesini amaçlıyordu. Bugün bu yeniliklere Skype’ın yeniden tasarlanmış hali de dahil oldu. 

Microsoft Outlook.com'da Büyük Değişiklikler Yapmaya Başladı haberimizden de hatırlayacağınız gibi Microsoft Outlook servisini kullanıcıların maksimum faydalanabilmesi için düzenlemeye devam ediyor. Arayüzünün tüm yapısını yavaş yavaş değiştiren Microsoft Outlook tasarımdan ziyade, kendi içinde barındırdığı uygulamaların da eş zamanlı olarak yeni düzenlemelere uyum sağlamasına özen gösteriyor.

Bugün yapılan bir güncellemeyle Outlook, Skype kullanıcılarının servis üzerinden daha etkili faydalanabilmesi için uygulamaya hafif bir makyaj yaptı. Ancak Microsoft bu geliştirmelerin henüz "Beta" aşamasında olduğuna dikkat çekti. Servis daha kararlı ve son haliyle önümüzdeki ay hizmet vermeye başlayacak.

Yeni güncelleme e-postadan Skype üzerinde konuşmaya direk geçmemizi sağlayabiliyor. Teke tek ya da e-postada adı geçen her alıcı ya da göndericiyle anında sohbet imkanı tanıyor. Bunun için tek yapılması gereken video ya da arama düğmesini tıklamak. Yeni güncelleme sayesinde kontakları doğrudan Outlook üzerinden eklemenize de olanak tanınıyor.

Outlook’un güncellemeleri tüm platformlarda aynı anda gerçekleşiyor.

Gmail Android Uygulamasında Outlook Hesabı Nasıl Eklenir?

Microsoft Outlook Üzerinden Anında Mesajlaşma Servisi Flow'u Hazırlıyor

YORUMLAR