Microsoft Paint Muhteşem Özelliklerle Paint3D Oldu

Microsoft Paint Muhteşem Özelliklerle Paint3D Oldu

Windows'un popüler resim düzenleme uygulaması olan Paint, bambaşka yüzüyle tekrardan gündeme geliyor. Geçtiğimiz haftalarda yeni arayüzü sızan uygulama resmi olarak duyuruldu. Paint artık Paint3D olarak da bilinecek.

Hatırlayacağınız gibi bu ayın başlarında Paint'in yenilenen makyajını ve sahip olacağı yeni özellikleri sizlere duyurmuştuk. İlk olarak Twitter üzerindeki bir video ile gündeme gelen ve baştan aşağı değişen Paint, yeni özellikleriyle 3D çizimlere kadar destek vermeye başlamış ve herkesi şaşırtmıştı. Son derece basit ve etkili bir program haline dönüşen Paint, geçtiğimiz bir etkinlik ile Microsoft tarafından resmi olarak tanıtıldı.

Bundan sonra Paint3D adıyla anılacak olan program işlevsel özellikleriyle göz dolduruyor. İlk haline göre daha fazla özelliğe kavuşan program ile göz alıcı çizimler ortaya koymak artık mümkün olacak. Üç boyutlu nesneler üzerinde düzenleme hakimiyetinin arttırılması ve yapılan çizimlerin 3D yazıcılarla baskı alınması gibi özelliklere de kavuşan Paint3D, başlı başına farklı bir resim çizme, işleme ve 3D obje yaratma uygulaması haline döndü. Ayrıca bundan sonra programa dışarıdan nesneler eklemek de mümkün hale gelecek. Paint3D'nin onümüzdeki ayın başı itibariyle herkesin kullanımına sunulması bekleniyor. 

Microsoft Telefon İşini Beceremediğini İtiraf Etti

Microsoft'un Kaynak Kodları Güvenlik Endişesiyle İnceleniyor

YORUMLAR