Microsoft Project Springfield Geliştiricileri Milyonlarca Dolarlık Zarardan Kurtarıyor

Microsoft Project Springfield Geliştiricileri Milyonlarca Dolarlık Zarardan Kurtarıyor

Project Springfield, yeni geliştirilen uygulamaların uzun çabalar sonucunda tamamlanmaya çalışılırken, basit açıklar ve buglar tarafından çalışmaların önünün kesilmesini engelleyecek.

Microsoft, Atlanta’da yapılan Ingite Konferansında uygulama ve yazılım geliştiricileri bu tür risklerden daha oluşmadan kurtarabilecek bir çözüm tanıttı. Özellikle Windows tabanlı yazılımlar kullanılarak geliştirilen uygulama ve programların birçok açığını kontrol edebilen Project Springfield, geliştiriciler için bir can simidi oluyor.

Bu proje, geliştirilen her yazılım veya uygulamanın istenen her adımda güvenlik açığı, hatalı kod ve bug gibi aksaklıklarını bulmada kullanılıyor. Microsoft Project Springfield yayılım uzmanlarının ve mühendislerinin uygulama geliştiricilerin yaptıkları işleri kontrol edebilmelerine olanak tanıyor. Böylece geliştiriciler Windows tabanlı araçlarla uygulama geliştiriyorlarsa vakit ve nakit kaybı yaşamıyorlar.

Project Springfield aslında uygulama geliştiriciler için kod polisliği yapıyor. Hataları takip ediyor ve tekrarlanmasını engelliyor. Bu avantaj her hangi bir uygulamanın ya da programın sürekli kontrol edilerek, olası hatalardan dolayı zaman ve para kaybına sebep olmasını önlüyor. 

Telefon Bağımlılığından Kurtulmak İsteyenler için DistractaGone Geliyor

Milli Kodlama Eğitim Platformu Hackercan ile Tanışın

YORUMLAR