Microsoft, Sadece PC’lerimizi Değil Moralimizi de Yükseltmeye Hazırlanıyor

Microsoft, Sadece PC’lerimizi Değil Moralimizi de Yükseltmeye Hazırlanıyor

Microsoft, Windows 10'un piyasaya çıkacağı tarih olan 29 Temmuz’da, dünyanın 13 büyük kentinde 5 milyon kişiye ulaşması beklenen bir etkinlik düzenleyecek.

Milyarlarca dolarlık pazarlama bütçesiyle gelmeye hazırlanan Windows 10’un yeni bir Windows Fan Kulübü hareketi başlatmaya hazırlandığı haberi hızla yayılıyor.

Bu etkinlikler için belirlenen şehirlerden bazıları ise Sidney, pekin, Tokyo, Sao Paolo, Londra, Berlin, Madrid, Singapur, Johannesburg, Nairobi, Yeni Delhi, Dubai ve New York olarak açıklandı. Microsoft’un İstanbul’da da bir etkinlik düzenlemesi bekleniyor ancak henüz kesin bir bilgi yok. Bayramdan sonra bununla ilgili bir haber gelebilir.

Bu etkinliklerde kullanıcılar Windows 10 ile ilgili demolar, eğlenceler ve çeşitli etkinlikler tecrübe edecekler. Microsoft etkinlik düzenleyeceği şehirler dışında ayrıca liste dışında kalan şehirlerde Microsoft Mağazalarında da etkinlikler ve eğlenceler düzenleyecek. Bu noktalarda kurulmuş olan PC’lerde Windows 10 denenebilecek ve Windows 10 Fan Kulübü hareketi başlatılacak. Windows 10 kullanıcıları bir araya gelerek aktif bir sosyal oluşama ilk adımlarını atacaklar.

Kısaca Microsoft bir “Windows 10 Kardeşliği” kurmak istiyor. Bunu da mümkün olduğunca kullanıcıları bir araya getirmeye çalışarak yapmayı planlıyor. 

Windows 10'un Dağıtım Planı Açıklandı, İşte Detaylar

Windows 10 Fiyatları Microsoft Tarafından Resmi Olarak Onaylandı

YORUMLAR