Microsoft Skype, Tabletlere Stok Uygulama Olarak Yüklü Gelecek

Microsoft Skype, Tabletlere Stok Uygulama Olarak Yüklü Gelecek

Sony Xperia Z4 Tablet ve LG Tablet’ler 2015’in ikinci yarısından itibaren Skype yüklenmiş olarak satılacaklar. Bu markalar aynı zamanda bütün Microsoft Office yazılımlarına da sahip olacaklar.

Microsoft’un Android atağı devam ediyor. Bugüne kadar 31 Android tablet firmasıyla masaya oturup, anlaşmalara imza atan yazılım devi pek çok uygulamasını tabletlerde hazır olarak kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

Microsoft Skype hizmetini de artık tabletlerde de stok uygulamalar listesine koydu. İlk olarak Sony Xperia Z4 Tablet ve LG Tablet üzerine kullanıcılara sunulacak olan Skype, son zamanlarda popülerliğini de artıran bir uygulama olarak tablet kullanıcılarını memnun edecek.

Skype son birkaç ay içerisinde altyapısını da oldukça yenilemişti. Skype'ın Gerçek Zamanlı Çeviri Hizmeti Skype Translator, Herkese Açıldı haberimizden de hatırlayacağınız gibi konuşmaları anında 50 dile çevirebiliyor. Bu dillerin arasında Türkçe ’de var.

LG yeni çıkan tabletlerinde Skype’ı hemen kullanıcılarına sunacak. Ancak Sony Xperia Z4 Tablet için biraz daha zaman var. 

Skype Gerçek Zamanlı Tercüme Yaptığı Dil Sayısını Artırıyor

Skype Gerçek Zamanlı Tercüman Özelliğini Tanıttı

YORUMLAR