Microsoft Snapchat Benzeri Windows Phone Uygulaması Geliştirdi

Microsoft Snapchat Benzeri Windows Phone Uygulaması Geliştirdi

iPhone ve Android cephesinde Snapchat zirvede olsa da Windows Phone tarafında henüz Snapchat benzeri bir girişim bulunmuyordu. Bu bölümdeki açığı fark eden Microsoft olacak ki, Windows Phone için  Snapchat benzeri bir uygulama geliştirdi.

iPhone ve Android taraflarında Snapchat için Facebook tarafından geliştirilen Slingshot büyük bir rakip oluyor. Ancak Windows Phone tarafında bugüne kadar bu yapıda etkili bir uygulama bulunmuyordu. Microsoft tarafı da bu açığı fark ederek hemen harekete geçti.

Microsoft Research tarafından geliştirilen WindUp isimli uygulama kullanımda ve özelliklerde Snapchat ile benzer özelliklere sahip. Ayrıca tamamen ücretsiz olması da kullanıcıları etkiliyor.

Hızlı kullanım özelliğinin yanında, Mesaj, video, resim ve sesli mesaj göndermeyi sağlaması ile kullanıcılara kendini beğendiriyor. Ayrıca görsel açıdan da gözleri yormaya bir yapı sunması kullanımı etkili hale getiriyor.

Uygulama henüz belli başlı büyük ülkelerde ücretsiz olarak indirilebiliyor. Eğer isterseniz uygulamayı aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Windows Phone işletim sistemli cihazınıza yükleyebiliyorsunuz.

Samsung, SmartThings'i 200 Milyon Dolara Satın Aldı

YORUMLAR