Microsoft, Surface Phone'u Çılgın Özelliklerle Donatabilir!

Microsoft, Surface Phone'u Çılgın Özelliklerle Donatabilir!

Microsoft'un bir Surface Phone planı olduğunu bilmeyen kalmadı. Son zamanlarda Microsoft CEO'su Satya Nadella'nın çıkması beklenen telefon için söyledikleri de bizi heyecanlandırıyor. Bu bağlamda, şirketin "nihai mobiz cihaz" olarak tanımladığı Surface Phone için, Nokia Power User güçlü iddiaları tüketicilerle paylaştı. 

İlginç bir şekilde Surface Phone ile ilgili söylentilerin başında, hangi yonga setine sahip olacağı geliyor. Yine ilginçtir, söylentiler cihazın Snapdragon 835 yonga setini kullanacağı yönünde güçleniyor. Qualcomm'un 2017 planlarında yer alan ve amiral gemilerinde kullanılması beklenen yonga seti, Microsoft Surface'i bir canavara dönüştürebilir. 

Microsoft'un şu anda iki adet telefonda prototip yaptığı da söylentiler arasında. Birinde 4 GB RAM, diğerinde de 6 GB RAM kullanılıyor. Android telefonlar düşünüldüğünde 4 GB biraz düşük gibi gelebilir, fakat Microsoft'un işletim sistemine göre optimize edebilme şansı var. Söylentiler ayrıca, Microsoft Surface Phone'un 5.5 inç QHD ekranına hayran olacağımızın da üzerinde duruyor.

Bakalım merakla beklenen cihazın akıbeti ne olacak. Zira Microsoft'un ciddi bir hamle yapma sırası geldi de geçiyor bile.

Microsoft Surface Phone Serisini Dünyanın En Güvenli Akıllı Telefonları Olarak Tasarlıyor

Microsoft Surface Phone 2017 Nisan’ında Geliyor

Microsoft Surface Phone, Qualcomm Snapdragon 830 Üzerinde Çalışabilir

YORUMLAR