Microsoft Surface Pro 5 Hakkında Detaylar Sızıyor

Microsoft Surface Pro 5 Hakkında Detaylar Sızıyor

Microsoft Surface Pro 4 için beklentilerini yüksek tutmuştu ancak ürün bu beklentisini karşılayabilecek bir potansiyele ulaşamadı. Surface Pro 4 teknik özellikleri ile oldukça tatmin edici ve zamanının ötesinde bir cihaz olsa da, tablet ve ikisi bir arada cihazlara olan ilginin giderek düşüyor olması cihazın tahmin edilen pazar payına ulaşamamasında etkili oldu.

Microsoft Surface Pro 5 Microsoft Surface Pro 5 Özellikleri

Durum Surface Pro cephesinde böyleyken Microsoft’un 2016’da yeni bir Surface cihaz çıkartıyor olmasını beklemiyoruz. Ancak 2017 için Microsoft umudunu kaybetmiş değil. 2017 yılında görmemizin mümkün olabileceği bir Surface Pro 5 olacak mı sorusunun cevabı şimdilik afaki olsa da, evet bu konuda bazı dedikodular var.

Microsoft Surface Pro 5 Fiyatı

Surface Pro 5’in kesinlikle 4K ekran çözünürlüğü taşıyacağı konuşuluyor. 2017 senesinde de bundan daha düşük bir çözünürlük düşünülemez. 2,736 x 3,840 piksel yoğunluğundaki bu ekranın boyutları hakkımda farklı görüşler var ancak 17 ile 19 inç arasında olabileceği söyleniyor. Intel Skylake i7 yongaların son ürünleri ile donatılmasına kesin gözüyle bakılan cihaz, 16GB RAM’den daha ufak bir hafıza kullanmayacakmış. En düşük 512GB SSD dahili bellek kullanması olası olan Surface Pro 5 için 2017 baharını bekleyeceğiz. Bu arada cihazın fiyatının 900 dolardan daha ucuz olması beklenmiyor. 

Ünlü Tasarımcı Justina Blakeney'li Microsoft SurfacePro 4 Reklamı

Microsoft Surface Pro 4 Resmen Tanıtıldı Tablet Dünyasında Dengeler Değişti

Microsoft Surface Book: Dünyanın En Hızlı 13 inç Dizüstü Bilgisayarı

YORUMLAR