Microsoft Sway'in iPhone Uygulaması Yayınlandı

Microsoft Sway'in iPhone Uygulaması Yayınlandı

Geçtiğimiz aylarda web üzerinde kullanıma açılan Microsoft’un interaktif yeni sunum aracı Sway’in resmi iPhone uygulaması yayınlandı. Microsoft’un resmi blogundan yapılan açıklamada uygulama hakkında bilgilere yer verildi.

Modern dünyada üretken olmanın daha akıcı ve kolay bir yolu olan Sway, web üzerinde olduğu kadar mobil platformdaki gelişmiş özellikleriyle de dikkat çekiyor. Powerpoint gibi karmaşık olmayan uygulamada, sunumları basit ve stilistik özelliklerle hazırlamak mümkün. İçerik ne olursa olsun sunumunuza gifler, resimler, videolar ve şık arkaplanlar ekleyebiliyorsunuz. Üstelik mobilde yaptığınız Sway’ler bilgisayar ya da diğer cihazlara optimize olarak çalışıyor.

Şimdilik sadece İngilizce konuşan ülkelerde kullanılmaya başlanan uygulama, kısa zamanda Türkiye’de de aktif hale gelecek. Buna rağmen denemek isteyen kullanıcılar ABD üzerinden App Store hesabı alarak uygulamaya erişebilirler.

Sway nedir?

Ekim 2014’de tanıtılan Sway, basit ve tamamen bulut tabanlı çalışan interaktif bir sunum aracı. Kısaca özetleyecek olursak Powerpoint'in daha akıcı ve daha stilist bir versiyonunu hayal edebilirsiniz. Günlük hayatınızda veya işte aklınıza gelen, tanıtacağınız bir konuyu Sway ile süslemek ve karşıya aktarmak çok verimli olacak.

Microsoft Office'in Yeni Fikir Aktarıcısı Sway'le Tanışın

YORUMLAR