Microsoft Temiz Windows 10 Kurulumu İçin Bir Uygulama Çıkartıyor

Microsoft Temiz Windows 10 Kurulumu İçin Bir Uygulama Çıkartıyor

Temiz Windows 10 kurulumu, Temmuz ayında yayınlanacak olan Redstone güncellemesi ve Windows 10 güncellemelerini takip eden Insider üyeleri için önemli.

Microsoft kullanıcılarının temiz Windows 10 kurulumunu daha etkili ve kararlı yapabilmesi için bir uygulama hazırladığını duyurdu. İlk önce Insider kullanıcıları için dağıtılacak olan bu uygulama daha sonra tüm Windows 10 kullanıcıları için yayınlanacak. Uygulamayı kullanmak için bir USB flaş bellek, DVD - CD ya da benzeri her hangi bir dışarıdan kullanılabilecek medyaya gerek duyuluyor.

Microsoft her şeyin daha kolay ve hızlı olabilmesi için kullanıcıları için elinden geleni ardına koymadığını ifade ediyor.  Yeni yayınlanan bir Microsoft resmi bloğuna göre, Microsoft ilk önce Insider üyelerinin kullanabileceği bir “temiz kurulum” uygulaması yayınlayacak, daha sonra bu uygulama tüm Windows 10 kullanıcıları için kullanılabilecek. Microsoft özellikle önümüzdeki Temmuz ayında yayınlanacak olan Redstone güncellenmesinin temiz kurulum şeklinde kurulmasının önemli olduğunu da belirtti.

Uygulama şu anda son test aşamasında. Bu aşamadan hemen sonra yayınlanacak

Redstone: Dev Windows 10 Güncellemesi Geliyor! Redstone Ne Zaman Gelecek ve Ne Değişecek?

YORUMLAR