Microsoft, Windows 10 - Android Dosya Senkronizasyonu Özelliğini Test Ediyor

Microsoft, Windows 10 - Android Dosya Senkronizasyonu Özelliğini Test Ediyor

Microsoft, Windows 10 PC ile Android cihazlar arasında dosya aktarımını kolaylaştıran yeni web uygulamasını kullanıma açtı. Yenilenen Arrow Launcher, bulut üzerinden dosya senkronizasyonunu sağlıyor.

Yazılım devi Microsoft, mobil ile masaüstü platform arasında veri aktarımını kolaylaştırmak adına Windows 10’u güncellemeye devam ediyor. Zaman tüneli ve Kaldığınız Yerden Devam Edin adını taşıyan, kullanıcılara Windows 10 cihazlar arasında çalışmalarını eşitleme kolaylığı sağlayan iki özelliğin ardından pano senkronizasyonu özelliklerini aktif eden Microsoft’un yeni sunduğu Arrow Hub web uygulaması ile de Android telefon ve bilgisayar arasında dosya transferi kolaylaşıyor.

Microsoft Arrow Launcher’ın yeni beta sürümü Arrow Hub adında bir özellikle geliyor. Ana ekrana widget olarak yerleşen Arrow Hub, kullanıcılara bulutta sakladıkları dosyalara kolayca ulaşma imkanı verirken, dosya yükleme seçeneği sunarak dosyalarına istedikleri bir platformdan erişmelerine izin veriyor. Kullanıcılar, sadece Windows 10 değil; internet bağlantılı herhangi bir bilgisayardan, platform fark etmeksizin http://arrowlauncher.com/files/ adresi üzerinden erişebiliyor.

Arrow Launcher’ın Arrow Hub özelliği, şu anda bir grup beta tester tarafından test ediliyor. Yakın zamanda Microsoft’un bu özelliği tüm kullanıcılara açması bekleniyor.

Windows 10 Oyun Severleri Sevindirecek Yeni Bir Sürüm Daha Yayınladı

YORUMLAR