Microsoft Windows 10 İçin Yeni Yaptığı Güncellemeleri Sır Gibi Saklıyor

Microsoft Windows 10 İçin Yeni Yaptığı Güncellemeleri Sır Gibi Saklıyor

Microsoft 15 Ağustosta Windows 10 için KB3081438 kodlu bir yama daha yayınladı. Bu güncellemenin ne ile ilgili olduğu ise açıklanmadı.

Geçen hafta yapılan Windows 10 güncellemeleri üst üste gelince kullanıcılar da şaşırdılar. KB3081436'ın hemen arkasından gelen KB3081438 kodlu yamanın ne ile ilgili olduğu ise açıklanmadı. Windows 10 ile ilgili sıkıntıların devam etmesi sebebiyle Microsoft'un Ağustos ayı sonuna kadar 10 kadar yeni güncelleme daha yayınlamayı planladığı söyleniyor.

Ancak Microsoft son yayınlanan yamanın Windows Mağazası'nda bazı ayarlar yaptığını ve mağaza sunucularıyla kullanıcı arasındaki veri alışverişini düzene soktuğunu bildirmekle yetindi.  Diğer KB kodlu güncellemelerde yayınladığı kadar detaylı bir bilgi vermedi.

Microsoft sözcüleri Windows Mağazasında geçen hafta yaşanan bazı sıkıntıları giderecek olan KB3081438 kodlu yamanın açıklamasını kısa keserek "güncelleme hakkında daha fazla bilgi vermeyeceğini" resmi olarak beyan etti.

Öte yandan Microsoft'un Windows 10 için üst üste yaptığı güncellemelerle ilgili açıklamaların gittikçe kısa ve yetersiz olması bazı kullanıcıları rahatsız ediyor. Kullanıcılar Microsoft forumlarında daha detaylı bilgiler edinmek istediklerini belirtiyorlar.

Windows 10'da Korsan Oyun ve Yazılım Çalışmayacak

 Windows 10 Başlat Menüsü Sorunu ve Çözümü

YORUMLAR