Microsoft, Windows 7'den 10'a Tek Bir Güncellemeyle Geçebileceğimizi Açıkladı

Microsoft, Windows 7'den 10'a Tek Bir Güncellemeyle Geçebileceğimizi Açıkladı

Uzun süredir kulaktan kulağa konuşulan, belki de son zamanların en çok beklenen ismi olan Windows 10 ile ilgili güzel haberler gelmeye devam ediyor. Söz konusu bugünkü haber, Microsoft tarafından resmi olarak yayınlandı; yanında da üç beş tane söylenti getirdi.

Microsoft'un önde gelen isimlerinden biri olan Joe Belfiore, bugün güzel haberi bizlerle paylaştı. Paylaşılan habere göre, Windows 7 kullanıcıları Windows 10'dan nasibini rahatlıkla alacak. Kullanıcılar, Windows 10'u hiçbir şekilde yükleme zahmetine girmeden, Windows 7'den direkt olarak güncelleme yaparak elde edebilecek. Bu olayın Windows 8.1 kullanıcıları için de geçerli olacağı söyleniyor; fakat şu an söylenti aşamasında.

Bu haberle birlikte yayılan dedikodular arasında, Windows 7 kullanıcılarının ücretsiz olarak Windows 10'a sahip olabileceği var. Böyle bir şeyin olanaksız olduğunu bilsek de, yayılan her söylentiyi dikkate almak zorundayız; belki Microsoft'un bu konuda çok farklı bir düşüncesi vardır.

Eğer Windows 7 kullanıyorsanız, Windows 10 çıktığında diğer kullanıcılara göre daha rahat olacaksınız; eğer tabii yeni Windows 10'u kullanmak istiyorsanız.

Retina 5K Ekranlı iMac Satışa Çıktı

Alienware Yeni Oyun Laptop'unu ve Ona Özel Grafik Hızlandırıcısını Tanıttı

YORUMLAR