Microsoft Windows Kullanıcılarına 100 Bedava Albüm

Microsoft Windows Kullanıcılarına 100 Bedava Albüm

Microsoft kullanıcıları için büyük bir yılbaşı hediye paketi hazırladı. Windows kullanıcıları Kanye West, U2, Eminem, Lana Del Ray gibi ünlü sanatçıların da içinde bulunduğu 100 albümü bedava indirebilecekler.

Amerika’daki Windows 8 ve Windows mobil akıllı telefon sahipleri bu kampanyadan yılbaşına kadar faydalanabilecekler. Microsoft’un Music Deals App sayfalarından tanıtılan kampanya “Holiday Freebies” kategorisinde yer alacak. Sayfada yer alan müzik aplikasyonunu indirmek ister misiniz soruna “OK” cevabı veren herkes kampanyada yer alana albümlerden istediğine sahip olabilecek. 

Microsoft sadece bedava albüm dağıtmakla kalmıyor. Özel paketler haline getirdiği 50 kadar sanatçının albümlerini de yüzde 80’e varan indirimlerle satıyor. Örneğin Nirvana’nın 3 albümünde yer alan parçalarından oluşan özel bir paket sadece 1.99 dolardan etiketlendi bile. 

Microsoft Windows akıllı cihazların Android ve Apple gölgesinden sıyrılması için çok çeşitli pazarlama taktikleri deniyor. Yaptığı bu çalışmalar 2014 yılında ürünlerinin pazar payını yüzde 3,3 kadar artırdı. Dünyadaki diğer Windows mobil kullanıcıları böyle kampanyalara Amerika’dakiler gibi hemen sahip olamasa da Microsoft her bölge için sürprizler gelebileceğinin sinyallerini de veriyor.  

Microsoft Logolu Lumia Göründü

Microsoft Bing'den Vazgeçmiyor

YORUMLAR