Microsoft, Xbox Series X Buzdolabını Şanslı Bir Kişiye Verecek!

Microsoft'un düzenlediği çekilişle Xbox Series X buzdolabı şanslı birinin olacak. Peki, Series X temalı buzdolabı çekilişine katılmak için ne yapmak gerekiyor?

Microsoft, Twitter hesabında paylaştığı bir tweette, geçen günlerde oyuncuların dikkatini bir hayli üzerinde toplamayı başaran Series X temalı buzdolabını şanslı bir oyuncuya vereceğini duyurdu. Şirket tarafından düzenlenen çekilişi kazanan şanslı bir oyuncu Xbox Series X buzdolabı sahibi olacak.

Xbox Series X Buzdolabı En Şanslı Kişinin Olacak!

Xbox hayranları, geçen aylar içerisinde yeni oyun konsolunun uzun ve dikdörtgen bir tasarıma sahip olmasından ötürü oyun konsolunu sık sık buzdolabı ile karşılaştırmış ve Reddit gibi platformlar bu nedenle eğlenceli Xbox Series X buzdolabı ile dolmuştu. İlk başlarda basit bir şaka gibi görünen buzdolabı yakıştırmasının pazarlama ekibi tarafından güzel bir şekilde kullanılmasının sonrasında oyuncular gerçek bir Xbox buzdolabı ile karşılaştı.

Series X tasarımına sahip buzdolabının arkasındaki isim Xbox Pazarlama Müdürü Aaron Greenberg gibi görünüyor. Oyun konsolunun piyasaya sürülmesine sayılı günler kalmışken böylesine bir hamle yapmanın oyun konsolunun daha geniş kitlelere iletilmesine oldukça yardımcı olduğu söylenebilir. Hayranlarından birine buzdolabına ücretsiz sahip olma şansı veren Microsoft, kullandığı yeni yöntemle oyun konsolunun daha çok insan tarafından tanınmasını ve satın alınmasını sağlıyor.

Xbox'ın resmi Twitter hesabında paylaşılan tweette büyük bir kutunun içinden çıkan Xbox Series X buzdolabı videosu yer aldı. Paylaşılan kısa video, buzdolabının büyüklüğünü ve estetikliğini çok net bir şekilde ortaya koyuyor. Yarışmaya katılmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

• Twitter hesabınız varsa sosyal medya platformunda oturum açın yoksa yeni bir hesap oluşturun.

• Xbox'ın resmi Twitter hesabını takip etmeye başlayın.

• Xbox'ın çekilişi duyurduğu tweeti retweet edin ve tweetinize #XSXFridgeSweeps hashtagini ekleyin.

Çekilişe katılmak için aşağıdaki kurallara uygun tweet attığınızdan emin olun.

• En az 18 yaşında veya daha büyük yaşta olmak.

• Retweetin müstehcenlik, şiddet, saldırganlık, karalayıcı, aşağılayıcı, alkol, uyuşturucu, tütün ve benzeri unsurlar içermemesi.

• Herkese açık bir Twitter hesabında sahip olmak. Hesabınızdaki tweetler gizli ise bunu herkese açık olarak değiştirin.

Xbox Series X yakın bir zamanda piyasaya sürülecek. Microsoft, oyuncuların Sony'nin PlayStation 5 yerine Series X tercih etmesini sağlamak için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Peki, Microsoft'un son hamlesi hakkında sizin düşünceleriniz neler? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR