Microsoft’tan 29 Dolara Nokia 215 Akıllı Telefon

Microsoft’tan 29 Dolara Nokia 215 Akıllı Telefon

Akıllı telefonlar ilk çıktıkları zamana göre artık daha makul fiyatlara satılıyorlar. Microsoft Nokia 215 ile bu pazara daha ucuz ve interneti rahatça kullanabilen bir akıllı telefon modeli daha getirmeye hazırlanıyor.

Akıllı telefonların en çok kullanılan özelliklerinden biri sürekli internete bağlı kalabilmeleri. Bu özelliklerinin yanı sıra bir çok teknolojik donanımı da beraberlerinde getiriyorlar ve bu özelliklerle doğru orantılı olarak fiyatları da değişkenlik gösteriyor. 

Bu noktada Microsoft'un Nokia 215'i 29 dolarlık fiyatıyla pek çok ihtiyacı karşılayabilen en ucuz akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. Yazılımına Opera Mini tarayıcı eklenmiş olarak gelen Nokia 215, Messenger servisini de rahatça kullanabildiği için sosyal medyadan da geri kalmamanızı sağlıyor. Bunun yanı sıra Twitter'da Nokia 215’e dahil edilmiş. 

Benzer akıllı telefonlarla karşılaştırıldığında Nokia 215'in pil ömrü mükemmel bir performans sağlıyor. 2.4 inçlik ekranı, video da çekebilen 0.3 MP kamerası, Bluetooth 3.0 desteği,  32 GB'ye kadar hafıza kapasitesi 2G mobil şebekelerle bağlantı olanağı (236 Kbps indirme ve 86 Kbps yükleme hızı) sunan Nokia 215 78 gramlık ağırlığı ve tüm bu becerileriyle basit ve günlük kullanımlarda kolayca tercih edilebilir görülüyor. 

Microsoft Lumia 535 Fotoğrafları

Microsoft Lumia Markası Artık Resmileşti

Microsoft Logolu Lumia Göründü

Microsoft OneDrive Limitini Yükseltiyor

YORUMLAR