Microsoft'tan 383 İnçlik Dev Surface Tablet

Microsoft'tan 383 İnçlik Dev Surface Tablet

Microsoft yeni çıkardığı 2. nesil Surface tabletlerini tanıtmak amacıyla oldukça ilginç bir reklam kampanyası izliyor. Tanıtım videoları, uluslararası etkinlikler ve fuarlarda özel paneller ile yeni tabletini tanıtma yollarını deneyen Microsoft bu sefer büyük oynuyor. "Büyük" derken gerçek anlamında büyük kavramını ifade ediyoruz; çünkü Microsoft son tanıtım girişiminde yeni nesil Surface tabletinin 383 inç boyuta sahip dev bir kopyasını İngiltere'de, Londra'nın Trafalgar Meydanı'nda sergilemeye başladı.

Resimden de göreceğiniz üzere bu kopya birebir yeni nesil tabletin aynısı ve 2-3 insan boyuna erişmekte. Sadece bir heykel veya görsel çalışma olmaktan öte yapıt aynı zamanda çalışır bir Surface 2 kopyası. Dev tabletle bağlantılı olan klavye eklentisinin üzerindeki tuşlara bastığınızda tableti metin girdisi yoluyla kontrol ediyorsunuz. Görünüşe göre Londra sakinleri bir süreliğine oldukça eğlenecek gibi.

Bu dev Surface tablet kopasında sadece ekran ve klavye dışında bağlantı seçenekleri de ihmal edilmemiş. Tam fonksiyona sahip USB  ve micro HDMI çıkışları dev Surface kopyasında yer alıyor. Dev Surface tabletin boyutları ise 8.2 metre genişliğe 5.1 metre uzunluk. Microsoft'un bu kopya ile yeni nesil tabletlerinin incelik veya hafiflik gibi özelliklerini tanıtamayacağı ise kesin.

Steve Wozniak, Yeni iPad'leri Tutmadı

YORUMLAR