Microsoft'tan Katlanabilir Klavye Geldi

Microsoft'tan Katlanabilir Klavye Geldi

Microsoft Universal Keyboard, Android ve iOS kullanan tüm mobil cihazlara uyumlu olan bir klavyeyi geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya sürmüştü. Şimdi de yeni Microsoft Universal Foldable Keyboard modeliyle geldi.Microsoft taşınabilir mini klavyesinin katlanabilir tipini de piyasaya sürüyor. Microsoft Universal Foldable Keyboard (evet adı bu kadar uzun maalesef) son derece dayanıklı yapısıyla mobil cihazların yardımına koşuyor. Bluetooth bağlantısıyla çalışan Microsoft Universal Foldable Keyboard, üzerindeki fonksiyon tuşlarını kaldıran Microsoft, klavyenin üzerinde ses kontrol düğmelerini ve arama tuşlarını bırakmış.

Kullanımı açısından son derece kolay ve pratik olan Microsoft Universal Foldable Keyboard, toza, suya ve dış etkenlere karşıda dayanıklı yapısıyla hemen her şartlar atında kullanılabilir hale getirilmiş. Platformlar arası geçiş için sadece Bluetooth’a ihtiyaç duyan Microsoft Universal Foldable Keyboard, her hangi bir yazılım gerektirmeden her cihaza anında uyum sağlayabiliyor.

Özellikle mobil çalışanlarla sürekli hareket halinde olanların ihtiyaçlarını görecek olan klavye, Bluetooth 4.0 teknolojisini kullanıyor. Üzerinde bulunan şarjlı pillerlerin tek şarjı ile 3 ay boyunca kullanılabilen klavye tam Q dizilimine sahip. 

Katlanıp cebe ya da çantaya kolaylıkla sığan klavyenin tanıtım filmi de olukça açıklayıcı görünüyor.

Microsoft Universal Foldable Keyboard, Microsoft mağazasında satışa çıkmış bulunuyor. Klavyenin fiyatı 99.95 dolar olarak belirlenmiş. 

PC Satışlarında Düşüş Yaşanıyor, PC'yi Terk mi Ediyoruz?

Yeni Apple MacBook Alacaksanız Bunları da Almak Zorundasınız

YORUMLAR