Microsoft'tan Windows Phone'a Özel Arkadaş Bulma Uygulaması: Buddy Aware

Microsoft'tan Windows Phone'a Özel Arkadaş Bulma Uygulaması: Buddy Aware

Microsoft kod adı Buddy Aware olan bir arkadaşlık uygulaması üzerinde çalışıyor. Uygulama sadece Windows Phone üzerinde çalışacak ve sadece Windows cihaz kullananları kapsayacak.Tıpkı Apple'ın Find my Friends uygulamasına benzeyen, biraz daha kapsamlı Windows Phone kullanıcılarına yönelik bir uygulama üzerinde çalışıyor. İspanya’dan Microsoft Place web sitesinde deneme görüntüleri yayınlanan uygulama Windows Mobil akıllı cihaz kullananların bir sosyal ağ oluşturmalarında daha etkili bir rol oynamayı hedefliyor.

İspanyol Microsoft Place'nin detaylı olarak yayınladığı bir uygulama videosu da var. Bu video Buddy Aware'in nasıl kullanılacağı hakkında neredeyse bir rehber gibi, son derece detaylı hazırlanmış. Videoda gösterilen özellikleriyle Buddy Aware oldukça kararlı ve gelişmiş bir sosyal arkadaşlık sitesi alt yapısı sunuyor.  Arkadaşlarınızın gerçek zamanlı olarak takibini mümkün kılan bu uygulama yön bulma, yön gösterme, yer tarif etme gibi özelliklere de sahip.

Tam olarak ne zaman uygulamanın Windows Mağazası'nda olacağı henüz belli değil. Ancak uygulamanın çarpıcı detayları çok yakında Android mağazasında da benzer uygulamaların çıkabileceği şeklinde yorumlandı.

Microsoft'un Uygulama Mağazası Yenilendi 

Windows 10'un Uygulama Mağazası İş İçin Elverişli Olacak

YORUMLAR