Microsoft'tan Yüz Değiştirme Uygulaması: Face Swap

Microsoft'tan Yüz Değiştirme Uygulaması: Face Swap

Microsoft, Bing arama motoru ile desteklediği yüz değiştirme uygulaması Face Swap’i yayınladı. İlk olarak Android platformunda indirilmeye açılan uygulamayla kullanıcılar istedikleri fotoğrafa kendi yüzlerini yerleştirebiliyor.

Mobil platformda yayınlandıkları günün haftasında milyonlarca indirmeye ulaşan yüz değiştirme uygulamalarına bir yenisi daha eklendi. Microsoft’un üzerine isim düşünmeyerek yayınladığı Face Swap adlı uygulama ilk olarak Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Ücretsiz olarak indirilebilen ve reklam içermeyen yüz değiştirme uygulamasını diğerlerinden ayıran en önemli nokta; Bing arama motorundan faydalanması. Hazır kategoriler arasından seçim yaparak istenilen fotoğrafa tek dokunuşla yüz nakli yapmaya izin veren uygulamanın arayüzü kadar kullanımı da basit. Photoshop bilgisi gerekmeden kaydırma hareketleriyle çok rahat kullanım sunuyor.

Microsoft Research tarafından geliştirilen, yüksek teknoloji yüz tanıma yazılımı temelli ve Bing resim aramayı kullanan bir uygulama olan Face Swap’i deneyenlerin olumlu sonuçlar aldığı görülüyor. Siz de farklı bir saç modeliyle nasıl göründüğünüzü görmek istiyor veya kendinizi beğendiğiniz bir mankenin yerine koymak istiyorsanız, Face Swap’i Android telefonunuza indirip denemelere başlayabilirsiniz. Uygulamanın iOS sürümünün yakında yayınlanacağını ekleyelim.

Viral Yüz Değiştirme Uygulaması FaceApp, Rekor İndirmeye Ulaştı!

YORUMLAR