Microsoft'un Beğenilen Mobil Klavyesi Word Flow, iOS İçin Yeniden Tasarlanıyor

Microsoft'un Beğenilen Mobil Klavyesi Word Flow, iOS İçin Yeniden Tasarlanıyor

Microsoft'un kendi ürettiği telefonlarında kullandığı ve mobil işletim sistemi Windows Phone'un en sevilen özelliklerinden birisi şüphesiz klavyesidir. Dev teknoloji şirketi kullanıcıları tarafından oldukça fazla beğenilen Word Flow isimli klavyesini farklı pazarlara açmayı hedefliyor.

Windows Phone işletim sisteminin en başarılı klavye uygulaması olan Word Flow, barındırdığı kısa yolları ve hızlı yazmaya imkan sağlayan özelliğinden dolayı milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Belki de Microsoft'un Windows Phone işletim sisteminde yakaladığı en büyük başarılı Word Flow ismini taşıyan akıllı klavyesidir.

Microsoft, milyonlarca kişi tarafından kullanılan başarılı klavyesini iOS ve Android işletim sistemleri için geliştirmeye başladı. İlk olarak iOS'e yüklenmesi beklenen Word Flow uygulaması, Windows Phone'da bulunan tüm özelliklere sahip olacak. Daha sonra eğer iOS'te başarılı olunursa Android için de yeni bir güncellemenin çalışmalarına başlanacak. Microsoft, Word Flow'un iOS uygulaması için test kullanıcılarını seçmeye başladı bile. Mail yoluyla klavyeyi test etmek isteyenlere ulaşan şirket, uygulamanın çıkış tarihine dair ise net bir bilgi paylaşmadı.

Windows Phone'un gözde klavyesini farklı platformlarda görmek Android ve iOS kullanıcılarının oldukça hoşuna gidecek gibi görünüyor. Çünkü klavyede hızlı yazma, kısa yol ekleme ve parmak kaldırmadan yazı yazma gibi özellikler bulunmakta.

Windows 10 Mobil'e Yükselemeyecek 35 Milyon Windows Phone Var

Android Uygulamaları Artık Windows Phonelar'da da Çalışacak

YORUMLAR