Middle-Earth: Shadow of Mordor, Ultra Grafiklerde 6GB VRAM İstiyor

Middle-Earth: Shadow of Mordor, Ultra Grafiklerde 6GB VRAM İstiyor

The Hobbit ve Lord of the Rings üçlemesi arasında geçen zamanı anlatan aksiyon/rol yapma oyunu Middle-Earth: Shadow of Mordor, sistem gereksinimleri açısından birçok PC oyuncusuna zor anlar yaşattı. Hele ki oyunları Ultra grafik aralarının altında oynamaya alışkın değilseniz işiniz daha da zor; Shadow of Mordor Ultra ayarlar için 6GB'lık video hafızası istiyor.

Monolith'in yapımı oyun, J. R. R. Tolkien'in çok sevilen fantastik dünyasını Assassin's Creed serilerine benzer bir aksiyon/rol yapma oynanışıyla süslüyor.

Geliştirici ekibin şu ana kadar gösterdiği kadarıyla oyun konsollarda harika görünüyor, özellikle Xbox One ve PlayStation 4 versiyonları oyunun nasıl bir sistemle güçlendirildiğini kanıtlar şekilde bir görüntü sunuyor. Oyunun PC portunun da oyunculara büyük umutlar vaat etmesi, en azından şu anlık duyurulan Ultra grafik ayarıyla yarışır derecede medyada yankılanıyor.

PC versiyonu için sızdırılan bir grafik ayarı görüntü ekranı Middle-Earth: Shadow of Mordor'un 1920x1080 çözünürlükte, Ultra grafik ayarında istisnasız 6GB VRAM istediğini gösteriyor.
Yayıncıdan resmi bir haber gelmese de oyunun konsollardaki görüntü kalitesi göz önünde bulundurulunca büyük ihtimalle Ultra ayarlar için gerekli bu özellik ileride geçerliliğini koruyacak.

Middle-Earth: Shadow of Mordor 30 Eylül'de PC, Xbox One ve PlayStation 4 için; 18 Kasım'da da Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkışını yapacak.

The Evil Within'ın Kendisi Kadar Sistem Gereksinimleri de Korkunç

YORUMLAR