Middle-earth: Shadow of War Mobil İçin Çıkacak!

Middle-earth: Shadow of War android

Middle-earth: Shadow of Mordor ile bizlere harika bir oyun kazandıran Monolith şaşırtıcı bir açıklama yaparak, serinin yeni oyunu Middle-earth: Shadow of War'un Android ve iOS için de çıkacağını açıkladı.

2012 yılında Guardians of Middle-earth isminde bir MOBA oyunu yapan Monolith Productions, oyunun oldukça kötü olması sebebiyle yerden yere vurulmuştu. Yılmadan çalışmaya devam eden stüdyo, iki yıl sonra Middle-earth: Shadow of Mordor ile tekrar döndüğünde, bu sefer ödüllere boğulmuş ve kullandığı benzersiz mekaniklerle bütün övgüleri toplamayı başarmıştı.

Shadow of Mordor'da yine başarısız olabilir çekincesiyle Orta Dünya'nın kıyısından köşesinden geçerek hikayeyi anlatmayı seçen Monolith, ikinci oyunda bu problemi de aşarak bizlere gerçek bir Orta Dünya hikayesi sunacağının ve tanınmış karakterlere yer vereceğinin sinyallerini de vermişti. Oldukça komik ögeler içeren tanıtım videosuyla gönülleri fethetmeyi başaran serinin ikinci oyunu Middle-earth: Shadow of War için bugün beklenmedik bir başka haber daha geldi.

Monolith, yaptığı açıklamayla 10 Ekim'de PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak ana oyun gelmeden önce Android ve iOS platformları için geliştirilmiş bir Middle-earth: Shadow of War oyunu geleceğini duyurdu. 28 Eylül'de çıkacak olan yeni sürümün Nemesis Sistemi gibi oyuna özgü ögeleri de içereceğini belirten stüdyonun yayınladığı tanıtım videosuysa şöyle oldu:

YORUMLAR