Minecraft Hikaye Modu için Yeni Video Yayınlandı

Telltale Games ve Mojang ortaklığıyla yapılan ve oyun severlere sunulan Minecraft: Story Mode Sezon 2’in ilk dört bölümünün fragmanı yayınlandı. Beş bölümden oluşacak 2.sezonda yine oyun severleri güzel bir hikaye ve aksiyon bekliyor olacak.

Minecraft: Story Mode’un 2.sezonunda cezaevinden kaçan baş kahraman Jesse ve diğer kaçaklar, unutulmaya yüz tutmuş gizli bir dünyayı keşfediyor. Bu dünyanın derinliklerine inip keşfe çıkan karakterimiz Jesse ve arkadaşlarının başına gelmeyen olay kalmıyor. Ayrıca dünyanın henüz unutulmadığını öğrenen ve orada yaşayanlara ulaşmaya çalışan Jesse, bu gizli dünyadaki gizemin kaynağını da öğrenmek istiyor. Zorlu düşmanlara karşı mücadele veren ekip, bol aksiyonlu bir maceraya giriş yapmış oluyor.

Telltale ve Mojang’ın Minecraft sorumluları tarafından yapılan ve beş bölümden oluşacak 2.sezon’un ilk dört bölümü 7 Kasım’da oyun severlerle buluşacak. Sona kalan bir bölümün ise ne zaman paylaşılacağı henüz bilinmiyor.

Eğer “üstüne getir ve tıkla” tarzı oyunlardan hoşlanıyor veya aksiyon oyunlarını seviyorsanız Minecraft: Store Mode’un yeni sezona bir göz atmanızı öneriyorum. Ayrıca yapımcı ekip tarafından belirtilene göre, ilk sezon ile ikinci sezon arasında bir bağ var. Yani ilk sezonu oynadıysanız, ikinci sezonu da severek oynayacaksınızdır diye düşünüyorum.

YORUMLAR