Minecraft Oyununun İçine Mini Oyunlar Dahil Ediliyor

Minecraft Oyununun İçine Mini Oyunlar Dahil Ediliyor

Gelecek aydan başlayarak Minecraft oyuncuları oyun içinde oyun oynayabilecekler. Oyun bütünlüğünü bozmayacak olan bu eklenti, kullanıcıların oyuna bağımlılığını artırabilir.

Minecraft Mini-Games adı altında oyuna eklenecek "küçük oyunlar" sadece konsol platformuna geliyor. Onun için PC sahipleri haberi burada terk edebilirler. Minecraft yapıcısı Mojang’ın blog sayfalarında yayınlanan bu habere göre Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4 ve Wii U için Haziran ayından başlayarak oyun içi mini oyunlar oynamak mümkün olabilecek. Bu özelliğin net olarak hangi tarihten itibaren güncelleneceği henüz netlik kazanmadı. Güncelleme ile beraber 3 farklı haritanın ücretsiz olarak oyuna ekleneceğinin belirtildiği duyuruda, oyuncuların yaklaşık 3 dolar bedelle yeni haritalar satın alabileceğine de dikkat çekiliyor.

Minecraft Mini-Games güncellemesinin ilkinin adı Battles olarak belirlenmiş. Burada çok oyunculu farklı bir macera Minecraft severleri bekliyor olacak. Aslında kısa bir süre önce zamlanacağı açıklanan oyunun tutkunlarına böyle bir sürpriz yapması hoş olmuş. Ancak PC kullanıcılarının bu güzellikten faydalanamamaları onları üzeceğe benziyor. Minecraft Mini-Games’in PC platformuna gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

Minecraft Ücretsiz Nasıl Oynanır?

Minecraft Benzeri Oyunlar

Minecraft Zamlanıyor! İşte Fiyatının Artacağı Tarih

 

YORUMLAR