Minecraft Story Mode Steam'de Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz!

Minecraft Story Mode Steam'de Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz!

Eğer ücretsiz olarak Minecraft Story Mode oynamak istiyorsanız size güzel bir haberimiz var. Telltale Games tarafından geliştirilen macera oyunu Minecraft Story Mode, Steam üzerinde belli bir süre ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyuncular bu süre boyunca Minecraft Story Mode'un ilk bölümünü oynayabilecekler. Devam bölümlerini oynamak için ise oyunu satın almanız gerekiyor. Neyse ki Steam'de devam eden Sonbahar İndirimi kampanyasında oyun yüzde 50 indirimle satışa sunuluyor. Sadece 19.50 TL ödeyerek ilk 5 Minecraft Story Mode bölümüne sahip olabiliyorsunuz. Minecraft Story Mode - Adventure Pass'ı indirimli olarak 18 TL'ye satın aldığınızda da geriye kalan 6., 7. ve 8. bölümlerin kilidini açabiliyorsunuz. 

Minecraft Story Mode bize klasik Minecraft'tan farklı bir oyun tecrübesi yaşatan bir yapım. Minecraft Story Mode'da derin bir hikaye yer alıyor ve bu hikaye bir dizi şeklinde sunuluyor. Bilindiği üzere klasik Minecraft'ta herhangi bir hikaye yer almıyor, oyuncular yaratıcılıklarını kullanarak hayatta kalmaya ve kendi dünyalarını inşa etmeye çalışıyorlar.

Minecraft Story Mode oynarken yapacağınız seçimler oyunun nasıl ilerleyeceğini ve nasıl sonlanacağını belirlemekte. Minecraft Story Mode'un kısıtlı bir süre ücretsiz olarak indirilebileceği belirtilirken bu sürenin ne zaman sona ereceği hakkında bir bilgi paylaşılmıyor, bu nedenle acele etmenizde fayda var. Oyunun ilk bölümünü ücretsiz indirmek için bu bağlantıyı kullanarak Minecraft Story Mode'un Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz:

Minecraft Story Mode'un Steam sayfasına eriştikten sonra resimdeki tuşa tıklayarak oyunu Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz:

Oyunu bilgisayarınıza indirebilmek için Steam masaüstü programını yüklemeniz gerekiyor. Steam'in masaüstü yazılımını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Steam Sonbahar İndirimi Başladı, GTA 5'te Rekor İndirim Var!

Origin Kara Cuma İndirimleri Başladı! FIFA 17, Battlefield 1, Need for Speed İndirimde!

YORUMLAR