Minecraft ve Adventure Time Bir Araya Geliyor!

Minecraft ve Adventure Time Bir Araya Geliyor!

Yapılan resmi anlaşmanın ardından Minecraft oyuncuları artık, Adventure Time kostümleri ile haritada dolaşabilecekler. Çok yakında çıkacak DLC paketiyle, Jake ve Finn'in kostümleri oyuna eklenecek.

2010 yılında yayınlanmaya başlanılan Adventure Time, Finn ve onun üvey kardeşi Jake'in yaşadıkları 'Ooo Toprakları'na yönelen saldırıları engellemelerini anlatan bir çizgi diziydi. İlginç karakteriyle dikkat çeken dizi, yazarlarının sınırsız hayal gücüyle birlikte her bölümünde akla hayale gelmez maceraların yaşanmasıyla hala çok beğeniliyor. Günümüzün en çok izlenilen Cartoon Network çalışmalarından bir tanesi olan Adventure Time, şimdi de Minecraft'ın içine yerleşiyor.

Mojang tarafından yayınlanan bir videoyla duyurulan yeni DLC paketi ile birlikte oyuna Adventure Time karakterlerinin ekleneceği de kesinlik kazandı. Ana karakterlerimiz Finn ve Jake'in yer aldığ bu pakette, ayrıca dizide daha önce gördüğümüz ya da yan rollerde oynayan bzı figürlerin de paketle birlikte oyuna kostüm olarak ekleneceği belirtildi. 

Yapımcı ekip paketin tam olarak ne zaman geleceğini henüz açıklamadılar. Minecraft'ın diğer ek paketlerinde olduğu gibi bu paketin de Windows 10, Pocket Edition ve konsol sürümleri için çıkacağı açıklandı. 

Microsoft, Minecraft ile Öğrencilere Kodlama Öğretmek İstiyor

Minecraft DDoS Saldırılarının Arkasındaki Ergen 2 Yıl Hapse Mahkum Edildi

Minecraft'ın Eklentileri Virüs Saçıyor!

YORUMLAR