Minecraft Yapımcısının Yeni Oyunu Scrolls Yayınlandı!

Minecraft Yapımcısının Yeni Oyunu Scrolls Yayınlandı!

Minecraft ile yakaladığı yüksek başarıyla tanıdığımız oyun geliştiricisi Mojang, Minecraft'ın ardından tamamen kendi geliştirdiği yeni oyunu Scrolls'u resmi olarak yayınaldı. Fantastik bir evrende geçen bir kart oyunu olan Scrolls'ta farklı kartları toplayarak kendi ordumuzu oluşturuyoruz ve rakibimizin karşısına çıkarak sahip olduğumuz büyünün, canavarların ve antik makinaların güçlerini kullanarak galip gelmeye çalışıyoruz. Oyunda temel amacımız idol adı verilen taşlarımızı savunmakve rakibin idollerini yok etmek. 3 adet idolü yok eden taraf maçın galibi oluyor.

Minecraft yapımcısı Mojang tarafından geliştirilen Scrolls'ta oyunculara yüzlerce farklı kart seçeneği sunuluyor. Bu kartların bazıları ise oldukça nadir bulunan ve özel güçlere sahip olan kartlar. Destemizde yer verdiğimiz kartlarla ordumuz şekilleniyor ve kartlarımızın avantajları ve dezavantajları maçın sonucunu belirliyor.

Scrolls dilerseniz yapay zekaya, dilerseniz internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz bir oyun olarak tasarlanmış. Ayrıca oyunca rütbe sistemine dayalı maçlar da yapabilmektesiniz. Bu maçlarda galip geldikçe rütbe kazanıyorsunuz ve daha zorlu rakiplerle karşılaşabiliyorsunuz.

Scrolls Windows ve Mac bilgisayarların yanısıra Android tabletler için de yayınlandı. Oyunu denemek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Minecraft, Windows Phone Mağazası'nda da Yerini Aldı

YORUMLAR