Minions Paradise, Bu Yazın En Renkli Mobil Oyunu Olacak

Minions Paradise, Bu Yazın En Renkli Mobil Oyunu Olacak

Gameloft’un Çılgın Hırsız: Minion Rush animasyon filminden mobil platforma uyarladığı popüler oyunu Despicable Me: Minion Rush, farklı bir konseptte karşımıza çıkıyor. Electronic Arts tarafından geliştirilen yeni minyonlar oyunu Minions Paradise adını taşıyor ve Android, iPhone ve iPad cihaz sahipleri için şu anda belli ülkelerde oynanabilir durumda.

Electronic Arts’ın E3 2015 basın konferasında mobil platformu boş geçmedi. İstatistiklerin ardından çok tanıdık yüzler içeren bir oyunla karşılaştık: Minions Paradise. Adından tahmin edeceğiniz üzere Despicable Me: Minion Rush oyunundaki sarı - büyük gözlü sevimli yaratıkların yer aldığı bir oyun ancak geliştiricisi değiştiğinden midir bilinmez tamamen farklı bir türde minyonlar oyunuyla karşı karşıyayız. Minyonlarımız aksiyonlu yaşamlarını bir kenara bırakmış ve kendilerini tamamen dinlenmeye, eğlenceye vermişler.

Oldukça kaliteli görseller sunan yeni minyonlar oyununda yüzlerce minyonu taşıyan bir yolcu gemisinin batması sonucunda gemiyi terk edip adaya yerleşme kararı alan minyonların macerasına ortak oluyoruz. Tabii ki oyunun ana karakteri olan Phil ve arkadaşlarını tropik adada yalnız bırakmıyor, yaşamlarını sürdürebilmelerine yardımcı oluyoruz.

Minyonlar filmindeki tüm karakterlerin yer aldığı Minions Paradise oyununda tek amacımız minyonlarımızın ıssız tropik adada yaşamlarını en iyi şekilde devam ettirebilmelerini sağlamak. Minyonlarımızın mutlulukları için bambudan evler, hamaklar, muz ağaçları, havuzlar dahil çok sayıda bina kurabiliyoruz. Tabii ki adayı cennete dönüştürmek kolay değil; minyonlarla oldukça çok vakit geçirmemiz gerekiyor.

Electronic Arts imzalı yeni minyonlar oyunu Minions Paradise, çıkış yaptığı platformların tümünde ücretsiz ancak uygulama içi satın alımlar sunuyor. Yani freemium diyebiliriz. Minyonların yeni macerasına ortak olmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantılardan Android ve iOS cihazınıza indirip oynamaya başlayabilirsiniz:

Yeni Yayınlanan Mobil Fallout Oyunu Ünlü Mobil Oyunların Bileğini Büküyor

YORUMLAR