Mirror's Edge 2 E3 2013'te Duyurulabilir

Mirror's Edge 2 E3 2013'te Duyurulabilir

2008 yılında Faith'in hikayesini bizlere sunan Mirror's Edge, diğer FPS oyunlarından farklı olarak bizi platform türünde geçen bir maceraya sürüklemişti. Kendine özgü mimarisi, atletik ana karakteri ve yakın dövüş dinamikleri Mirror's Edge'in o dönem için akılda kalıcı özellikleri arasında yer ediyordu. Ancak her ne kadar kaliteli bir yapım olsa da o dönem kendini fazla duyuramaması Mirror's Edge'in olası devam oyunlarının da önüne geçti. Mirror's Edge 2 adına söylentiden başka bir haber alamadığımız uzun zamanın ardından, devam oyunu için ilk umut ışığı Amazon Almanya'dan geldi.

Amazon Almanya, Mirror's Edge 2'yi satış listesinin içerisine ekledi. Yayına alındıktan bir süre sonra kaldırılan Mirror's Edge 2'ye dair görseli yukarıda görebilirsiniz.

Amazon'un oyunu bu şekilde tekrar gündeme getirmesi, "Acaba Mirror's Edge 2, E3 2013'te duyurulacak mı?" sorusunu akıllara getiriyor. Her ne kadar oyunun yapımcısı DICE şu anda oldukça meşgul olsa da Mirror's Edge 2'nin yapımı için artık bir umudumuz var. 

Amazon'un yayınladığı ilanla alakalı enteresan bir konu da oyunun sadece Xbox 360'a geliyor olması. Umarız E3 2013, Mirror's Edge 2 nazarında bize yeni bir şeyler sunabilir.

Dust 514 İnceleme

YORUMLAR