Mirror's Edge Catalyst Resmi Olarak Satışta!

Mirror's Edge Catalyst Resmi Olarak Satışta!

Serbest koşu türünün en çok dikkat çeken oyunlarından Mirror's Edge, yepyeni evreni ile geri dönüşünü sonunda yaptı! Mirror's Edge Catalyst'te Faith ile bir kez daha Glass şehrinin büyülü dünyasını keşfedecek, birinci şahıs perspektifinden eşsiz parkur deneyimi yaşayacaksınız.

Çıkışı art arda ertelenerek hayranlarını üzen Mirror's Edge Catalyst artık resmi olarak piyasada. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanan oyunu şimdi satın alarak Glass şehrine adımınızı atabilirsiniz. Yalnız uyaralım, ilk oyunun ardından Catalyst, dudak uçuklatan grafiksel gelişimi ve hızlı oynanışıyla nefesinizi kesebilir! Oyunun PC platformu için sistem gereksinimlerini şu haberimizde sizlere aktarmıştık.

Parkur ve aksiyon türü denildiğinde güçlü bir kadın karakter olan Faith'in köklerine de indiğimiz bu oyunda hem hikaye olarak hem de oynanış olarak yeni elementler keşfediyoruz. Oyunun çıkış fragmanında tanıtıldığı üzere artık çok daha geniş bir dünyada bağımsız bir macera sizleri bekliyor. Mirror's Edge Catalyst'in çıkış fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mirror's Edge: Catalyst'in Sistem Gereksinimleri Üzüyor

YORUMLAR