Misfit'in Swarovski ile Birlikte Ürettiği Akıllı Takısı Göz Kamaştırıyor

Misfit'in Swarovski ile Birlikte Ürettiği Akıllı Takısı Göz Kamaştırıyor

Akıllı ev çözümlerinin yanında kullanıcıların aktivite ve uyku düzenini takip etmelerine yardımcı olan giyilebilir cihazlar geliştiren Misfit, dünyaca ünlü kristal yapımcısı Swarovski ile birlikte ürettiği yeni koleksiyonunu CES 2015’te tanıttı.

Misfit’in dünyanın en büyük kesme kristal yapımcısı Swarovski ile birlikte çalışarak ortaya çıkardığı Swarovski Shine Collection, CES 2015'te tanıtıldı. Swarovski’nin göz alan kristal takısını Misfit’in aktivite ve uyku takip etme teknolojisi ile birleştiren koleksiyon iki su geçirmez cihaz ve dokuz aksesuardan oluşuyor. Kullanıcının adımlarını takip etme, yürüdüğü mesafeyi hesaplama, yaktığı kaloriyi gösterme ve uyku davranışlarını takip etme gibi mevcut Shine cihazlarının yapabildiği her şey şık tasarımlı bu ürünlerde mevcut.

İki şirketin 17 aylık bir çalışması sonucu ortaya çıkan ve Shine fitness takip edici ile birlikte çalışan Swarovski Shine ürünlerinden klasik kristal modeli 169 dolar, güneş enerjili mor tasarımlı model 249 dolar fiyat etiketine sahip. Modayı yakından takip eden bayanların beğenisini kazanan koleksiyon şu anda Amerika’da Misfit’in web sitesi üzerinden ön siparişe açılmış durumda.

Acer, 64-Bit ve 4G'li Akıllı Telefonunu CES 2015'te Tanıttı

YORUMLAR