Mission: Imposibble - Fallout'tan Yeni Fragman Geldi!

Mission Imposibble - Fallout'tan Yeni Fragman!

Sinema tarihinin ikonik aksiyon yapımlarından Mission: Imposibble serisinin altıncı ve son filmi Mission: Imposibble - Fallout'tan ikinci fragman geldi. 

Bu yılın en fazla beklenen filmleri arasında yer alan Mission: Imposibble, serinin altıncı halkası ile kaldığı yerden devam edecek.

İlk olarak Şubat ayında 52.'si düzenlenen Super Bowl vesilesiyle gün yüzüne çıkan Mission: Impossible - Fallout, ikinci fragmanı ile göz doldurdu.

Filmin başrollerinde, Tom Cruise (Ethan Hunt) ve Henry Cavill'in (August Walker) yanı sıra, Angela Bassett, Rebecca Ferguson, Simon Pegg ve Ving Rhames gibi isimler yer alıyor. 

Serinin bir önceki filmine imza atan Oscar ödüllü yönetmen ve senarist Christopher McQuarrie bu filmde de yönetmen koltuğunda oturacak.

Yayınlanan yeni fragman, serinin altıncı devam filmi hakkında birçok ipucu veriyor. IMF'nin korkusuz ajanı Ethan Hunt ve dostları, Berlin'deki görevde işlerin ters gitmesi sonucunda CIA ile ters düşüyor.

Bu filminde kötü adam rolünde izleyeceğimiz August Walker karakterini ise Henry Cavill canlandıracak. Tüm dünyayı etkileyecek bir krizi çözmek için zorlu bir maceranın içine girecek olan Hunt, her zaman olduğu gibi aksiyon seviyesini tavana çıkaracak.

Serinin son filmi olması beklenen Mission: Impossible Fallout, 27 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girecek.

YORUMLAR