Mission: Impossible - Fallout, İlk Fragmanı ile Nefesleri Kesiyor!

Mission Impossible - Fallout, İlk Fragmanı ile Nefesleri Kesiyor!

Her yeni filmiyle gişede fırtınalar gibi esen Mission: Impossible (Görevimiz Tehlike) serisinin 6. devam filmi Mission: Impossible - Fallout'tan ilk fragman geldi. 

Sinema tarihinin kült aksiyon filmlerinden Mission: Impossible, bir kez daha heyecan seviyesini tavana çıkarmaya geliyor. Dün akşam 52.'si düzenlenen Super Bowl vesilesiyle gün yüzüne çıkan Mission: Impossible - Fallout fragmanı serinin en görkemli filmi olmaya aday.

2018'in gişe rekortmeni olması beklenen filmin başrollerinde, Tom Cruise (Ethan Hunt) ve Henry Cavill'in (August Walker) yanı sıra, Angela Bassett, Rebecca Ferguson, Simon Pegg ve Ving Rhames gibi isimler de yer alıyor. 

 

 

Nam-ı diğer Superman Henry Cavill'i kötü adam adam rolünde izleyeceğimiz 6. devam filmi Mission: Impossible - Fallout'ta, korkusuz ajanımız Ethan Hunt, her zaman olduğu gibi tüm dünyayı altüst edecek bir krizi çözmekle meşgul olacak. (Sonunda yine kahraman olacağını hepimiz biliyoruz, orası ayrı)

Christopher McQuarrie’ın senaryo ve yönetmenliğini üstlendiği Mission: Impossible - Fallout, ülkemizde 27 Temmuz 2018'de vizyona girecek.

Mission: Impossible - Fallout Fragmanı:

YORUMLAR