Mission: Impossible Serisine İki Yeni Film Daha Geliyor!

Mission Impossible Serisine İki Yeni Film Daha Geliyor!

İmkansız görevlerin adamı Ethan Hunt geri dönüyor! 

Mission: Impossible serisinin son halkası olan Fallout, Temmuz 2018’e izleyicilerle buluşmuştu. Tom Cruise ve Henry Cavill’ı bir araya getiren film, küresel çapta 791 milyon dolarlık gişe hasılatı toplayarak, beklentilerin üzerinde bir performans sergilemişti. 

Variety, Fallout’un yönetmeni Christopher McQuarrie'nin iki yeni Mission: Impossible filmi için Skydance Media ile anlaştığını yazdı. McQuarrie aynı zamanda, serideki beşinci film olan Rogue Nation’ın (2015) da yönetmenliğini üstlenmişti.

Çekimlerin yakın zamanda başlayacağını söyleyen Variety, filmlerin 2021 ve 2022 yazında vizyona girmesinin amaçlandığını belirtiyor. Cruise'un bir sonraki büyük filmi Top Gun: Maverick’in 2020 yılında vizyona girecek olması, söz konusu tarihlerin belirlenmesinde önemli bir rol oynamış gibi görünüyor. Ayrıca filmin senaryosunun da McQuarrie tarafından kaleme alındığı bilgisini sizlerle paylaşalım.

Son iki Mission: Impossible filminde imzası bulunan ünlü yönetmen, haberi kişisel Twitter hesabından doğruladı.

 

 

1996 yapımı The Usual Suspects (Olağan Şüpheliler) filmi ile En İyi Özgün Senaryo Oscarı'nı kazanan ünlü sinemacının özgeçmişinde Edge of Tomorrow, The Mummy, Jack Reacher ve The Tourist gibi birçok başarılı yapım bulunuyor.