MixRadio Android ve iOS Sürümlerini Çıkardı: Windows Phone ile Gelecekleri Nasıl Şekillenecek?

MixRadio Android ve iOS Sürümlerini Çıkardı: Windows Phone ile Gelecekleri Nasıl Şekillenecek?

Windows Phone'un en sevilen uygulamaları arasında köklü bir yere sahip olan ve senelerdir Android ve iOS kullanıcılarını kıskandıran MixRadio, Microsoft'un Nokia mobil departmanını satın almasıyla büyük bir çıkış yakalamıştı. Nokia ismini kullanmamaya karar verip Lumia modellerinde kendi markasını ön plana çıkarmaya hevesli olan Microsoft, bu bağlamda MixRadio uygulamasını da envanterinden çıkarmış oldu. Beğenilen uygulamayı satın alan LINE, aylarca süren bekleyişin ardından sevilen müzik oynatıcıyı Android ve iOS platformlarına ulaştırdı.

Windows Phone ile bağlarını da kopartmak istemeyen MixRadio uygulamasının yeni sahipleri, bu uygulamanın Lumia cihazlarında yüklü olarak gelmesi için Microsoft ile anlaşmaya varma çabasında. Windows Phone ve Windows 10 için çalışmalarını sürdürmek konusunda azimli bir şekilde devam ettiklerini belirten MixRadio ekibi, bu bağın kopmamasından yana olduklarını bildiriyorlar.

Devir tesliminden beri Windows Phone platformunda aboneli sistemine ara veren MixRadio yakın bir zamanda yeni premium paketini Microsoft'a da taşıyacak. Android ve iOS için çıkan yeni uygulamalar şu an hem ücretsiz hem de premium olarak MixRadio kullanma seçeneğine sahipler. MixRadio ile henüz tanışmadıysanız aşağıda yer alan bağlantı butonlarından kendi platformunuz için sunulanı seçip ücretsiz olarak bu uygulamanın müzik dünyasına dahil olabilirsiniz.

Line Grubu, MixRadio Uygulamasının Android ve iOS Sürümlerini Hazırlıyor

YORUMLAR